ДО 11 ЛИПНЯ 2022 РОКУ ПРОДОВЖИЛИ СТРОК ДЛЯ ПОДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПРО БЕНЕФІЦІАРІВ

8 жовтня 2021 року Верховна Рада України проголосувала за Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи № 5807 від 20.07. 2021 року.

Цим Законопроектом був продовжений строк до 11 липня 2022 року на подачу державним реєстраторам інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи.

Зазначені норми вступили в силу 10 жовтня 2021 року.

В першій редакції законопроекту № 5807, який був погоджений урядовим Комітетом передбачалося, що:

  • інформацію про кінцевого бенефіціара юридичної особи яким є фізична особа — громадянин України подавати не потрібно.

  • не треба подавати копію паспорта бенефіціара, оскільки, цей документ і так міститься в реєстраційній справі.

  • подавати потрібно структуру власності лише для тих юридичних осіб, засновником яких є інші юридичні особи, в тому числі закордонні, та іноземні громадяни.

Проте, Верховна Рада України проголосувала та передала на підпис до Президента законопроект, який містив лише інформацію про продовження строків на подачу бенефіціара. Вищевказаних пунктів не було.

Також, повідомляємо, що подавати структуру власності та форму заяви №2 потрібно також благодійним організаціям та приватним акціонерним товариствам.

Ознайомитися зі зразками структури власності для юридичних осіб можна ось на цьому сайті

Наші юристи допоможуть Вам правильно підготувати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи та структуру власності, та подадуть потрібні документи державному реєстратору.

Детальніше за телефоном: +38 067 607 50 84.

Leave a Comment