ЗАЛИШИВСЯ ЛИШЕ 1 МІСЯЦЬ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ БЕНЕФІЦІАРА!

Раніше, у нашій попередній статті, яку можна почитати тут — ПОДАЧА ІНФОРМАЦІЇ ПРО БЕНЕФІЦІАРІВ: ПРОЦЕДУРА І СТРОКИ

ми писали, що для всіх юридичних осіб є строк з 11 липня до 11 жовтня 2021 року для подачі державному реєстратору інформації про свого бенефіціарного власника.

Таким чином, у всіх юридичних осіб залишився лише 1 місяць на безкоштовне підтвердження інформації про бенефіціарного власника.

Бенефіціарний власник – це особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність бізнесу та є кінцевим власником усіх коштів та майна юридичної особи.

Як виглядає «підтверження бенефіціара» на практиці?

Історія з життя.

На минулому тижні до нас звернувся директор приватного підприємства з питанням щодо необхідності подачі інформації про бенефіціарних власників підприємства. При цьому складність полягала в тому, що у підприємства таких власників було аж 6, троє з яких іноземці. Директор підприємства не знав як правильно зробити структуру власності та заповнити реєстраційну заяву.

Згідно вимог Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», по кожному з бенефіціарів потрібно подавати структуру власності та нотаріально засвідчену копію паспорта + реєстраційну заяву.

Ми розібралися з ситуацією та допомогли директору зекономити час та гроші. Адже державному реєстратору потрібно подавати інформацію лише про тих бенефіціарів, які володіють не менше 25 % статутного капіталу юридичної особи.

У нашого підприємства таких власників виявилося 3, але один був іноземцем, який в той час проживав у Франції та не мав змоги приїхати в Україну. Але ж бенефіціарів підтвердити потрібно ж!

Що ми зробили?

 

Ми запросили у бенефіціара-іноземця копію паспорта, переклали її українською та нотаріально засвідчили. З рештою бенефіціарних власників нам навіть не потрібно було зустрічатися, адже в них був паспорт у вигляді ID-карти.

 

Згідно чинного законодавства, нотаріально засвідчувати паспорт IDкарту не потрібно, достатня лише копія.

Директор підприємства поставив підпис на підготованій нами структурі власності та реєстраційній заяві. Ми долучили до цих документів копії паспортів бенефіціарів та подали комплект документів державному реєстратору. Як результат – інформація в Єдиному державному реєстрі оновлена. На все нам знадобився 1 день, вартість послуг – 1000 грн.

Цінуйте свій час та нерви, довіряйте усі клопоти нам.

Телефонуйте: +380676075084 Андрій

Leave a Comment