ЧОМУ НЕМОЖЛИВО ЗАРЕЄСТРУВАТИ ФОП НА ПОРТАЛІ «ДІЯ»?

Більшість з нас чули про нову ідею чинної влади перетворити надання більшості державних послуг у цифрову площину. Так звана «Держава у смартфоні». Надання державних послуг онлайн має багато переваг: це – і відсутність черг, відсутність бюрократії, швидкість та зручність, адже замовити необхідні довідки можливо не виходячи з дому.

В рамках проекту «Цифрова держава», Урядом було впроваджено додаток Дія, який покликаний спростити життя українців та забезпечити надання деяких адміністративних послуг онлайн. В додатку Дія також передбачені послуги для бізнесу, такі як отримання ліцензій та дозволів, витягів, реєстрація юридичної особи на підставі модельного статуту, створення фізичної особи-підприємця (ФОП), внесення змін про ФОП, закриття ФОП.

Проте, на жаль, з наданням деяких адміністративних послуг онлайн і досі є складнощі. Так, з надійних джерел стало відомо, що близько 2 000 українців, які вирішили через портал Дія зареєструвати чи закрити ФОП, не змогли цього зробити та зазначені послуги їм не надані у зв’язку з помилками в самій системі. Фактично, подані заявки залишаються невиконаними, терміни, коли все ж таки вдасться зареєструвати чи закрити ФОП – невідомі.

Як бачимо, «Держава у смартфоні» іноді не виправдовує себе, адже надання деяких послуг так і залишилося на неналежному рівні, водночас, сервіс та швидкість надання послуги – грають не останню роль. Підприємцям важливо без зайвої витрати часу та вивчення купи нормативних документів, отримувати якісну адміністративну послугу.

У випадку, якщо Ви у складі тих 2 000 осіб, які не змогли зареєструвати чи закрити ФОП через портал Дія, ми допоможемо Вам швидко отримати бажаний результат без зайвої витрати Вашого часу та підготовки купи паперів.

За детальною інформацією та отриманням консультації звертайтесь за телефоном: +380678478484.

Leave a Comment