ОНОВЛЕНІ ФОРМИ ЗАЯВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФОП

З 01 червня 2020 року набрав чинності черговий Наказ Міністерства юстиції України № 1716/5 від 19.05.2020 року «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». Мін’юст зменшив кількість реєстраційних заяв з 24 до 9 основних форм.

Відтепер, зареєструвати ФОП, внести зміни про вже існуючого ФОПа, припинити діяльність ФОПа можна за допомогою лише однієї форми заяви. Аналогічна ситуація із державною реєстрацією юридичної особи: внести зміни про юридичну особу чи припинити її діяльність можливо лише поставивши відповідну відмітку в одній формі заяви.

Варто зазначити, що Урядом було розроблено окремо 3 форми заяви, залежно від виду юридичної особи, про який іде мова. Так, є форма заяви щодо державної реєстрації юридичної особи; заява щодо державної реєстрації юридичної особи-органу влади, заява щодо державної реєстрації юридичної особи-громадського формування. Подивитися усі форми заяв та здійснити їх завантаження, Ви можете перейшовши ось за цим посиланням:

https://minjust.gov.ua/m/formi-zayav-u-sferi-derjavnoi-reestratsii-yuridichnih-osib-fizichnih-osib-pidpriemtsiv-ta-gromadskih-formuvan-6772.

Цікаво, що Мін’юст також окремо розробив форму Заяви щодо підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника. Зазначену форму Заяви необхідно буде подати усім юридичним особам після затвердження Міністерством фінансів України Структури власності. За неподання державному реєстратору форми заяви про бенефіціара та структури власності юридичної особи власникам юридичних осіб загрожує штраф до 51 000 гривень.

Детальніше про заповнення форми заяви про бенефіціара та іншу цікаву інформацію читайте у нашій статті «МІН’ЮСТ ЗАТВЕРДИВ ФОРМУ ЗАЯВИ ЩОДО ПІДТВЕРДЖЕНЯ ВІДОМОСТЕЙ ПРО БЕНЕФІЦІАРА».

Наші юристи надають допомогу підприємцям у заповненні усіх видів реєстраційних заяв, для того, щоб бізнес швидко та комфортно міг продовжувати свою господарську діяльність без зайвих бюрократичних процедур та черг.

За детальною інформацією та отриманням консультації звертайтесь за телефоном: +380678478484.

Leave a Comment