ЯК КИЇВ ВИХОДИТИМЕ З КАРАНТИНУ?!

выход с карантина

28 квітня 2020 року мер Києва – Віталій Кличко оприлюднив перший етап виходу столиці з карантину. Так, відновлення бізнес діяльності розпочнеться з 12 травня 2020 року, за умови зниження існуючої захворюваності на COVID-19.

 

  • Спочатку відкриються невеликі магазини, площею до 300 кв.м., які займаються торгівлею непродовольчими товарами. При цьому, встановлена лімітована кількість відвідувачів (до 30 осіб одночасно) та посилена санітарна обробка приміщення;
  • Дозволено роботу нотаріусів, аудиторських фірм, адвокатських об’єднань;
  • Заплановано відкриття перукарень та салонів краси, які повинні приймати відвідувачів за умови попереднього запису;
  • Дозволять працювати кав’ярням та ресторанам з використанням послуги виносу товару за межі закладу;
  • Буде дозволено роботу МАФІв із забороною споживання на місці продуктів харчування та напоїв;
  • Мешканцям міста дозволять гуляти парками та скверами у кількості, не більше 2 осіб одночасно; законними будуть автокінотеатри.

 

Також, 29 квітня 2020 року Уряд планує дозволити роботу продовольчих ринків з дотриманням санітарних правил та дистанціювання осіб.

У всіх закладах незалежно від форми власності буде запроваджена обов’язкова термометрія усіх працівників та відвідувачів, дистанціювання осіб у приміщенні; обов’язкове носіння маски  у приміщенні.

Проте, ще залишатимуться зачиненими дитячі садки, школи, університети, коледжі, дитячі та спортивні майданчики, прибережні зони відпочинку.

Щодо роботи громадського транспорту слід зазначити, що транспорт працюватиме в обмеженому режимі, за перепустками. Приватним підприємствам та організаціям потрібно буде вирішити питання доставки персоналу на робочі місця. Метро в Києві відкриється за рішенням Уряду, проте таке рішення буде ухвалене в наступних етапах та його точна дата ще не відома.

Leave a Comment