КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО! ОГЛЯД ПОСТАНОВИ КМУ ВІД 22 КВІТНЯ 2020 Р.

      У середу 22 квітня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», де зазначено про продовження карантинних заходів до 11 травня 2020 року.

    В українському суспільстві було очікування, що на своєму засіданні Кабінет Міністрів України якщо хоч і не пом’якшити існуючий карантин, то хоча б введе пільги для бізнесу, який так їх потребує у цей час. Проте, в Постанові від 22.04.2020 року жодного слова не зазначено про допомогу як для бізнесу, так і суспільства загалом. Урядом не було зменшено податкове навантаження на підприємців, та не введено жодних компенсацій за вимушений простій, на виплату заробітних плат, та кредитування малого та середнього бізнесу.

      Що ж змінив Уряд?!

  1. Право проїзду у громадському транспорті крім медиків, працівників державних органів, комунальних установ та критичної інфраструктури надано донорам крові. Так, так, якщо хочеш сісти у маршрутку, здай спочатку кров у медичному закладі!
  2. Особам, які періодично зобов’язані проходити медичні огляди, надано пільговий період на час карантину та протягом 30 днів після його завершення, на проходження медичного огляду.
  3. Затверджено Порядок проходження самоізоляції осіб, та протиепідемічних заходів, що застосовується до осіб, які перебувають на самоізоляції, та які контактували з хворими на короновірус. Також, вдосконалено електронну систему «Дій вдома», яку планується використовувати для контролю за хворими на COVID-19, та особами, які повинні перебувати на самоізоляції.

На цьому зміни у карантинне життя країни закінчуються. Можливо, у найближчому майбутньому Уряд затвердить проект Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Ми продовжимо Вас інформувати про зміни, які стосуватимуться бізнесу.

За детальною інформацією та отриманням консультації звертайтесь за телефоном: +380678478484.

Leave a Comment